субота, 12 січня 2019 р.

Модуль 9-10-11

                                             Привіт четвертий день навчання Intel! 
              Розпочався він енергійно і весело, тому що ми розпочали з гри "Бібіді Бібіді Бом"(тостер, міксер, слон).Обовязково проведу цю гру з дітьми. Також сьогодні я отримала корисну інформацію про те що ж все таки означає "вчитель фасилітатор". І  я скажу що це дуже корисна річ! Створення фасилітаційної таблиці обов'язково знадобиться абсолютно всім вчителям. Створювали план впровадження проекту. Наскільки важливо продумати кожен крок в впроваджені проекту. Це самоорганізовує вчителя в організації проекту.
           Сьогодні день пройшов легко і весело, бо співпрацювали ми всі гармонійно і толерантно. Найкращі тренери і найкращі колеги!     Попереду у всіх нас тиждень підготовки до здачі наших портфоліо. Бажаю всім творчих успіхів!

пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Модуль 7-8

Третій день навчання на тренінгу Intel пройшов цікаво, але важче чим в попередні дні. Можливо через те що я довго працювала над прикладом учнівської роботи в publisher.
Cьогодні я дізналась багато цікавої інформації: по-перше я познайомилася з бібліотекою оцінювання,  навчилася складати форми оцінювання учнівської роботи: оцінювання буклету,ну і звісно  розробка прикладу учнівської роботи.
Я зрозуміла, що формуюче оцінювання учнів досить важливе. Бібліотека оцінювання дала змогу мені    ширше розглянути це  питання. Найбільше мене зацікавило оцінювання учнів у груповій роботі. Більше часу мені треба приділяти детальному продумуванню кожного кроку проекту.

четвер, 10 січня 2019 р.

Модуль 4-5

Другий день навчання на тренінгу intel розпочався динамічно. Ранкове вітання-прокидання пробудило цікавість до навчання завдяки нашам тренерам Ніні Дементіївській та Ганні Скрипці. Я дізналась нову інформацію про авторське право і на кого воно розповсюджується,Навчилася критично оцінювати ресурси інтернету , створювати опитування для учнів та батьків. Мені сподобалосч створювати презентацію з додаванням документів Microsoft word.Я дізналась багато цікавої інформації про формувальне оцінювання та роль таблиці ЗХД, організовуючих таблиць в створенні проекту та й взагалі для навчального процесу.Інформація отримана сьогодні дуже корисна для мене, сприяє моїй самоосвіті.Я рада що маю можливість бути присутньою на такому тренінгу.

середа, 9 січня 2019 р.

Модуль1-3.Рефлексія.

Сьогодні відбулоося навчання на тренінгу intel. Перед мною було поставлено такі цілі:

  1. Я хочу розробити стратегію постановки завдання задля розвитку та навчання учнів?  
  2. я хочу навчитися здійснити диференційоване навчання?
  3.  я хочу навчитися швидкій роботі в інтрнеті: плюси і мінуси.
  4. Я хочу навчитися створювати документидля фасилітації. 
  5. Я хочу навчитися допомагати учням оцінювати свої роботи.
  6. Я хочу навчитися організї демонстрації результатів учнівських проектів
Протягом тренінгу я навчилася працювати з електронним посібником  intel, продумувати тему для проекту, розробляти цілі до нього.Можливо не зовсім вірно,але  не все відразу робиться вірно. Також дізналася чим відрізняється метод проектів від проектних технологій, та "питання "від "запитання". Важко далося створення ключових, тематичних та змістових запитань. Вдалося  створити 1 ключове запитання і 3 тематичних. Бажаю всім успіху!

Модуль 9-10-11

                                             Привіт четвертий день навчання Intel!                Розпочався він енергійно і весело, тому щ...